/TR

Antalya Klima Anasayfa

Anasayfa / Antalya Klima Anasayfa

Antalya Klima Servisi

Klima modellerinizden en üstün verimi alabilmesini ve çalışmasını sağlayan Antalya klima firmamız her zaman doğru uygulamalarını sizlerle bir araya getirmektedir. Klima konusunda doğru yere ve doğru montajın rolü son derece önemlidir. Klima montajı ihtiyaçlarınız konusunda, profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uygun şekilde yerlerine belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montajını yapabilmekledir. Doğru montaj uygulamaları sayesinde arızaların tamamen önüne geçiyoruz.

Antalya klima servisi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman profesyonel montaj ve bakım hizmetleri vermektedir. Klima tamiri ve montaj uygulamaları içerisinde tüm işçilik ve kullanılan yedek parçalar garantili olarak yer almaktadır.

 Antalya klima servisimiz klima konusunda tüm çözümleri sizlerle bir araya getirmektedir. İsterseniz servis merkezimizle iletişime geçerek Antalya klima servisinden servis talebinde anında bulunabilirsiniz. Taleplerinizi dinleyen Antalya klima tamiri ekiplerimiz kısa sürede sizlerle irtibata geçerek Antalya klima teknik servisinizi evinize ya da iş yerinize gelmektedir.

Klima Uygulamaları

Antalya klima montajı hizmetleri konusunda firmamız her türlü marka için Marka ve logolardan bağımsız şekilde hizmet ulaştırmaktadır Tüm klima modelleri konusunda sertifikalı elemanlarımız size en iyi hizmeti en kısa sürede vermektedir.

Klima merkezimiz kendini devamlı olarak geliştirmeye devam eden, hizmette sınır tanımayan eğitimli kadromuz ile beraber kurulduğumuzdan bu yana sürekli büyüyerek kaliteli hizmet veriyoruz.

Tüm marka klima modellerinin, bakım, arıza ya da montaj hizmeti veriyoruz. Bireylere ve firmalara yönelik olarak müşteri memnuniyetinin her anlamda önünde gelmesinin bilincindeyiz. Firmamız hizmetleri sırasında güler yüzlü ve uzman personelleri ile beraber siz değerli müşterilerimize en uygun çözüm en kısa süre içerisinde sunulmaktadır.

Bakım Neden Yapılır

  • Klima bakımı özellikle sağlıklı bir yaşam için önemlidir.
  • Farklı hastalıkları korumak adına, hayati derecede önem taşımaktadır.
  • Klima bakımı sayesinde kötü koku ya da bakterilerden arındırarak temiz bir hava solumanıza yardımcı olabilirsiniz.
  • Uygulanacak olan bakım klimanızın ömrünü daha da uzatmaktadır.
  • Klima bakımı klima arızalanmasını engellemektedir.
  • Klima bakımı enerji tasarrufu sağlar.

Klima bakımları insan sağlığı önemli uygulamalar arasındadır. Klimanın yer aldığı böğeler üzerinde gözle görülmeyen tozlar klima önünde yer alan filtre içerisinde geçerek reçine halini alabilmektedir. İç ünite drenaj tavanları üzerinde uzun süre kaldığı zaman bakterinin oluşması için en uygun zemini hazırlamaktadır. Bu problem yüksek ateş ile ölümcül nedenlere sebep olabilmektedir. Periyodik bakımları yapıldığı zaman bu problemlerin tamamen önüne geçilmekte ve cihaz performansı direkt olarak etkilenebilmektedir. Hijyenik konudan ise cihazınızın ömrünün uzun olabilmesi açısından özel kimyasalları uygulayabiliyoruz. Düzenli olarak yıl içerisinde bir kere uygulanması durumunda zaman cihazların arızalanmamasının önüne geçmesi adına yüksek tedbir alabilirsiniz. Cihazınızın sorunsuz olarak çalışması adına periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakım yapılmadığı zaman;

  • Performansı düşmektedir.
  • Enerji harcaması %40 yükselmektedir.
  • Kötü kokular gelmektedir
  • Kompresörü düzensiz çalışması nedeniyle ömrü azalacaktır. Kısa vadede maliyetlerin artmasına sebep olmaktadır.

Bu tarife aracılığı ile yetkili servis ile anlaşma yapılması durumunda yetkili servisin sorumluluğu cihaza bir defaya mahsus olarak koruyucu bakım gerçekleştirilmesi gerekir. Klima bakımı konusunda yetkili servisimiz sahip olduğu uzman kadromuz sizlere bir telefon kadar yakın durmaktadır. Bakımlarınızı yetkili servislerimize yaptırmanızı sizlere öneriyoruz. Özellikle yaz ayları içerisinde işinde uzman olmayan olmayan insanların ucuz fiyat vererek bakımları yaptıklarını iddia etmektedir. Yapılan bakımların cihazın normal durumda çalışmasından çok daha fazla zarar verebilmektedir. Yüksek maliyetli arıza problemlerine sebebiyet verildiği tespit edilerek bakımlarınızı yetkili servis personeline yaptırmanız gerekmektedir. Ehliyetsiz insanlar tarafından yapılan bakımlar cihazınızın garanti kapsamı dışında kalabilmektedir.

Ne Kadar Süre İle Bakım Yapılmalıdır?

Bakım uygulamalarının yaz başlangıcında ya da kış başlangıcında olmak üzere yıl içerisinde ortalama iki defa yapılması gerekmektedir. Klima bakımı konusunda sizde 24 saat içinde bizlere ulaşabilirsiniz. Acil konularda lütfen telefonla bizleri arayabilirsiniz.

Antalya klima firması konusunda sizlere profesyonel hizmet veriyoruz. Sizlere ulaştırdığımız hizmetlerin neleri kapsadığı konusunda bizlerden tavsiye alabilirsiniz. Ev ya da iş yerinizde klimaya ihtiyaç doyduğunuz her bölgede, klima servisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Klima montaj uygulamaları ve bakımı konusunda yıllık bakımları ve olası arıza konularında yapılacak tamir uygulamaları konusunda Antalya klima arıza firmamız sizlerle bu platformda burada buluşmaktadır.

Antalya klima bakım, klima servisi faaliyetlerinde her zaman kendini daha fazla ilerleterek, yeni çıkan marka ve modelleri her cihaz için başarılı tamir ve bakım uygulamaları yapabiliyoruz. Temel amaçlarımızdan bir tanesi hayatımızı daha kolay duruma getirecek bu klimalar için son derece başarılı sonuçlar veren bir ekip olarak yer alıyoruz.

Antalya klima markaları konusunda bizlere ulaşabilirsiniz. Mümkün olduğu zaman aynı gün içinde ya da en erken süreç durumunda bizlere danışarak klimanız ile ilgili her sorununuzla ilgileniyoruz. Klima tamiri konusunda cihazın illa bozulması gerekmemektedir. Çoğu zaman artık bu durumun soğuk ya da sıcak hava üflenmeme problemi olduğunda tamir süreci başlamaktadır.

Sizde firmamız sayesinde kendinizi güvene altına alabilir ve cihazlarınızı her durumda için en uzman ellere bırakabilirsiniz. Hiçbir şekilde pişman olmayacağınız bir iş ahlakı sayesinde hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimize her zaman güvence ulaştırmaktadır. Sizler artık daha güvenli bir tamirat uygulaması alacağınıza emin olacağınız için güvenilir bir şekilde cihazlarınızı teslim edecek ve sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Antalya klima döşeme servisi konusunda dilediğiniz her gün kolayca arayabilir ve çok hızlı servis imkânlarımızdan hemen sizde yararlanabilirsiniz. Zor durumda kalmadan siz değerli müşterilerimize hızlı hizmet vererek kendi kalitemizi bir kez daha yükselterek en uygun fiyata profesyonel bir hizmet veriyoruz. Klima bakımı konusunda detaylar için bizleri arayabilirsiniz.

Antalya Klima ® - Antalya Klima Servisi - Antalya Klima Tamiri - Antalya Klima Arıza - , Hemen Arayın! (0507) 058 80 00

Önemli ! : Antalya Klima olarak tescilli markamız olan ismimizin, Kullanılması durumunda kesinlikle! taviz verilmeyecektir. Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top