/TR

Antalya Klima Vizyon & Misyon

Anasayfa / Antalya Klima Vizyon & Misyon

Klima Servisi Antalya

Firmamız Antalya klima servisi ve bakımı konusunda marka ya da model gözetmeden her tip klimanın yerinde klima bakımı uygulamalarını sunmaktadır. Klimalarınızın iç kısımları bölümleri ve özenle her tarafı dikkatli bir şekilde temizlemeyebilmektedir. İçerisine girecek olan pislikler, filtrelere ve cihaz üzerinde gerekli bakım uygulamalarını tamamen geçtikten sonra çok daha iyi performans sağladığını söyleyebiliriz.

Klimalarınızı alarak kullanmaya başlamak bakımını yaptırmamak size büyük zaralar getirmektedir. Unutulmaması gereken klima çalıştığı durumlarda büyük efor vermekte ve bu nedenle de daha fazla yıpranma süreci yaşayabilmektedir. Klimalarınız konusunda sizler önerilen hem de denedikçe kolayca öğrenebilen bakımlarınızı hiçbir şekilde aksatmamanız gerektiğini unutmamanız gerekmektedir. Yılda bir kez yapılacak olan klima bakımı ile hem cihazlarınız konusunda daha iyi şekilde soğutarak ısıtacak hem de daha az hasar çıkarmaktadır. Bu durumda sizi hem gereksiz büyük masraflara bırakmayacaktır.

Uzman Klima Servisi

Evleriniz içerisinde kullanılacak olan klimalarınız için klima bakımını eksik etmemeniz gerekmektedir. Klima kullanılmasa da, içerisinde yer aldığı ortamdan da etkilenmekte ve düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyabilmektedir. Bu yüzden sizde yıl içerisinde bizimle irtibat kurabilir ve profesyonel tam bakım ve temizlik konusunda ekiplerimizi size yönlendiriyoruz. Bu uygulama ile beraber artık sizlerin de içi rahat bırakacaktır. Firmamız bu konuda sizlere büyük bir kolaylık sunarak klimalarınızı kullanmaya devam ediyoruz. Antalya klima servisi çok uygun fiyat aralıklarında vermiş olduğu klima bakımı hizmetlerinden hemen yararlanabilirsiniz.

Çoğu zaman siz değerli müşterilerimize Antalya klima markaları satın alınması durumunda klima montajını ücretsiz yapabilmektedir. Yaz ayları içerisinde dilediğiniz zaman sizlerle bir araya gelebiliyoruz. Sizde klima montajı konusunda internet üzerinden bizleri hemen buradan tercih edebilir ve kısa sürede dilediğiniz kısma klima montajını yaptırabilirsiniz.

Kısa Sürede Hizmet

Antalya klima tamiri gerçekleştiren firmamız klima montajı konusunda alanında profesyonel ekiplerimiz oldukça deneyimli olarak yer almaktadır. Klima modellerinizde uzman şekilde montaj işlemi yapılır. Klima montajı ve tamiri konusunda ekiplerimiz eğitim alarak sizlere en uygun yerinde uygulamalarını sunmaktadır.

Antalya klima döşeme uygulamalarında cihazın tam olarak çalışmasını yapacak ve sizlere sorunsuz olarak teslim edebilmektedir. Marka durumu ne olursa olsun firmamız her türlü marka için hizmet ulaştırmaktadır. Firmamız en başarılı şekilde montajını yapabilmektedir. Sahip olduğunuz klimalarınızın yıllık bakımları ve ortaya çıkabilecek olan arızalar içinde en başarılı çalışmalarımız ile hizmet verebiliyoruz.


Klima montajı veya tamir konusunda bizleri hemen arayabilirsiniz. Firmamız alanında her zaman güler yüzlü ve güven dolu personelleri sayesinde arıza sorunlarını her zaman en kısa süre içerisinde istekleriniz sonuçlandırmaktadır. Hizmetlerimiz konusunda bizleri hemen arayabilirsiniz.

Antalya klima servisimiz bu alanda ihtiyaç duyabilecek tüm müşterilerimize servis taleplerinin sonrasında iletişim kurarak servis hizmeti verebilmektedir. Klimalar diğer elektronik ürünlerde olduğu gibi kolayca aşınabilir yıpranabilir ya da arızalanabilmektedir. Klima arıza konularında en az zararı görmek için klimanızın bakım uygulamaları zamanında yapılması gerekmektedir. Klimanızın markası ne olursa olsun doğru bakım yapılması gerekmektedir. Klima bakımları sayesinde temizlik yapılmayan klimaya göre %98 daha az riskli yaşarsınız.

Klima Bakımının Önemi

Klima modelleri iç ve dış ortamlar içerisinde farklı hava şartlarına maruz kalabilmektedir. Cihazların ısı transfer alanları üzerinde ortaya çıkabilecek kirlenme ve tahribat sorunları cihazın performansında düşüklüğe neden olabilmektedir. Bununla beraber cihaz içerisinde yer alan soğutucu gazın işletme basıncında mevsim durumlarına göre düzeltme yapılmaktadır. Bu yüzden klima cihazlarına yıl içerisinde iki kez bakım yapılması gerekmektedir. Bakımı gerçekleştirilmeyen klimaların verimi düşebilmekte, enerji sarfiyatı yükselmektedir.

  • Klima Bakımı yaptırdığınız zaman sahi olduğunuz cihazınızda verimlilik artmaktadır.
  • Klimanız için bakım yaptırdığınız zaman enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.
  • Ortamda yer alan kötü kokuları ve bakterileri temizleyebilirsiniz.
  • Arıza sorununun önüne geçebilirsiniz.

Klima Servisi Antalya

Antalya klima montajı olarak sunmuş olduğumuz periyodik bakımlar sahip olduğunuz cihazınızı 6 ay boyunca ilk gün ki gibi yüksek performanslı ve temiz çalışmasına yardımcı olabilmektedir. Düzenli yapılacak olan klima bakımı ile beraber cihazınız çok daha az enerji harcamakta ve daha yüksek verim ile çalışmasını saplamaktadır. Hijyenik ortamda nefes almak ve düşük enerji sarfiyatı konusunda her zaman sahip olduğunuz klimanızı kısa süre içerisinde ve konusunda uzman servislere yaptırarak ortaya çıkabilecek olan problemlere ve giderlere önlem almanız gerekmektedir. Türkiye’nin her tarafına bireysel klima servisi ve çözümleri konusunda Antalya’nın her noktasına firmamız sizlere kesintisiz klima servis vermektedir. Klima alanında her zaman son derece eğitimli teknik servis personelimiz ve kullanılan TSE kalite belgelerine sahip olan malzemelerimizle klima servisleri içerisinde bir adım önde olmaya devam ediyoruz.

Antalya klima firması klima tamirat uygulamalarını siz değerli müşterilerimiz için gerçekleştirmektedir. Sahip olduğumuz tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyet için çalışmaya devam ediyoruz. 

Antalya klima arıza servisleri konusunda firmamız sizlere en hızlı servis unvanını elinde tutmaya devam eden firmamız servis talebinizden kısa sürede sizlerin yanına gelmektedir. Klimanız la ilgili uygulanacak olan işlem ne ise tamamen yapılacak işe odaklanmaya devam ediyoruz. Yaşam ve iş alanlarında kullanılacak olan, yaz ve kış dönemleri içerisinde istenilen sıcaklık ayarı ile çalışan klimalar, iklimlendirilmek istenilen mekanlar üzerinde ve dış ortamda mevsim durumlarına göre farklı hava şartlarına maruz kalabilmektedir. Bu süreç içerisinde cihazların iç ve dış yüzeylerinde kirlenme ve tahribat meydana gelmektedir. Yetkili Antalya klima bakım servisi aracılığı ile sahip olduğunuz cihazın performansını düşürecek olan bu sorunları ortadan kaldırmak adına periyodik olarak bakım işlemi yapılması gerekmektedir.

Klimalarınızın arızalarını tespit ederek onarımını yapmanız gerekmektedir. Tüm marka klimaları iç ve dış üniteleri ile beraber tamirini yapabiliyoruz. Klima üzerinde bulunan teknik arızaları, servis ekibimiz gelerek tespit etmektedir. 


Antalya Klima ® - Antalya Klima Servisi - Antalya Klima Tamiri - Antalya Klima Arıza - , Hemen Arayın! (0507) 058 80 00

Önemli ! : Antalya Klima olarak tescilli markamız olan ismimizin, Kullanılması durumunda kesinlikle! taviz verilmeyecektir. Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top