/TR

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Antalya Klimayı Neden Tercih Etmeliyiz?

Neden Antalya klima? Bunaltıcı sıcaklar var ve siz kurtulmak için güvenilir bir klima firması arıyorsunuz o zaman lütfen hazırladığımız bu yazıya müracaat ediniz.

İnsanın yaz ve kış mevsimlerinde her türlü soğuk ve sıcak ortamda rahat etmesine olanak tanıyan klimalar, serinlememizin veya ısınmamızın yanında bulunduğu ortamın havasını nemlendirip, toz ve parçacıkları içerisinde bulunan filtreleme sistemi ile havayı arındırmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle zaruri ihtiyaçlarımız arasında yerini alan klimalara da yeni özellikler eklenmektedir. Böylelikle klima firmalarının sayısı da artmaktadır. Bu klima sektöründe doğru ve güvenilir bir firmayla çalışıp; montajı, teknik desteğiyle memnun kalmak maalesef oldukça araştırma ve dikkat gerektiriyor.

Yaz mevsiminin gelmesiyle doğal olarak havalar da ısınmaya başladı ve bu bunaltıcı sıcakların arasında biraz ferahlamak ve serinlemek istiyorsun, klima alacaksın veya mevcut klimanı yenileyemeye karar vereceksin ancak nereden klima alsam diye kararsızsın.  O zaman doğru adrestesin. Antalya klima firmaları arasında, bu sektörde kendini kanıtlamış olan Antalya klima firmasını tercih ederek ne kadar isabetli bir karar verdiğinizi gelin, bu firmanın hizmetlerinden biz bahsedelim ve sizler ise yaşayacağınız ayrıcalığı fark edin.

Antalya Klimanın Sizlere Sunduğu Ayrıcalıklar

 • Teknik Destek Desteği, 

Gerek beyaz eşya olsun gerekse klima olsun teknik servis çok önemlidir ve Klima servisinde insanın aklına ilk gelen kaliteli bir hizmettir. Peki, bu kaliteli hizmetimiz neleri kapsamaktadır?

 • Satış öncesi ve sonrası destek vermekteyiz
 • Müşterinin maksimum memnuniyetini sağlamaktayız
 • Satış yapılan ürünün kalitesine güvence vermekteyiz
 • Servis hizmetinde çalışan ekibimiz uzman bir kadrodan oluşmaktadır
 • Tamirin zaman kaybına meydan verilmeksizin minimum zaman da yapılması için üst seviyede bir çaba ve gayret sarf etmekteyiz.
 • Samimi ve sıcak yaklaşımımızla sizleri kendi evinizde hissettirmekteyiz.

 Klimayı satın aldıktan sonra rahat etmeniz için alacağınız firmanın sizlere satış öncesi ve sonrası geniş bir şekilde teknik destek sağlaması önemlidir. Antalya klima servisimiz sizlere geniş servis ağıyla vermiş olduğu teknik destek servis 7/24 hizmetinizdedir. Satış sonrası sahasında uzman ekibi ile her türlü sorununuzda Antalya klima arızaya karşı tecrübeli bir şekilde çözüm sunarak sizleri memnun etmeye gayret göstermektedir

Arıza esnasında,

 • Müşterinin yaşadığı sorun ve şikâyetine göre cihazın müdahalesini yaparız
 • Arıza yaşanılan cihaz çalıştırılarak, arıza tespiti yerinde yaparız
 • Arızanın nedeni ve çözümü müşteriye bilgi olarak vererek tamiri yapıp, müşteriye teslim ederiz.


 • Montaj Hizmetinde Maksimum Verim


Montaj aslında ilk olarak klimayı koyacağınız mekânın satış öncesi kapasitesine en uygun klimanın keşfi ve seçimiyle başlar. Her ne kadar ürünü satın alan müşterilerimiz sağlıklı bir montajın ne kadar önemli olduğunu kavramayarak sadece montajın görsel yönden bir zarafetine bakmaktadırlar. Oysa Antalya klima montajı sadece görsellik olarak görmeyip müşterilerimizin sağlığı ve klimanızın uzun vadede kullanımı aslında montaj ile daha kaliteli hale getirmektedir. Klimadan direk çıkan havanın insana vurması ciddi rahatsızlıklara yol açabilmektedir. Dış ünitenin bağlanmasından iç ünitenin ayarlanmasına varana kadar klimanızın her şeyiyle firmamız ilgilenmektedir. Böylelikle klimanızdan maksimum memnun kalacağınız kriterlere uygun bir şekilde montajını yapmaktayız.

Klima montajında dikkat edilmesi gerekenler

 • Klima montajı kesinlikle yetkili servis eliyle yapılmalı
 • Montajdan önce cihazın çalışacağı elektrik sisteminin düzgün verimli bir forma getirilmesi gerek
 • Klimanın üniteleri olan iç ve dış aksamların güvenliği yerli yerinde olmalı
 • Klimanın iç ünitesi sağlam bir şekilde sabitlenmeli ve asılmalı
 • Klimanın dış ünite de herhangi bir soruna meydan vermemek için iç ünite gibi aynı şekilde dikkatlice sabitlenmelidir


 • Klimanın Düzenli Bakımı

Genellikle hem masraflardan kaçınmak, yani tasarruf etmek için hem de kendi sağlığımız da olduğu gibi klimalarımız da bir sorun çıkmadıkça maalesef bakımlarından kaçınıyoruz. Ayrıca çok sık çalıştırmadığı için de aynı şekilde klimanın bakımına önem vermeyenler vardır. Klimayı mikroorganizmalar sarmaktadır bizler ister çalıştıralım ister çalıştırmayalım. Onlar orada üremekteler ve zamanla klima yanındakilere nüfus etmektedirler.

Düzenli Bakım Elektrik Faturalarınız da Tasarruf Demektir.

Klimaların ısı transfer bölgelerinde ortaya çıkan kirlenme ve deformeler kullanmış olduğunuz cihazın performansında verim kaybına neden olmaktadır. Bakımı yapılmaz ise böyle bir klima enerji sarfiyatı artacaktır. Bu da size elektrik faturalarınızın kabarması anlamına gelmektedir. Faydasını sıcak havalarda serinleyerek ve soğuk havalarda ısınarak sağladığımız klimalarımıza düzenli bir şekilde bakım yaptırmalıyız. 


Antalya Klima Bakım ile Daha Sağlıklı Yaşam

Eğer düzenli bir şekilde klima bakımını yaptırmaz isek gerçekten ciddi hastalıklara maruz kalma sorunuyla baş başa kalırız. Klimalarımızın hava kanalları içerisinde gözle görülmesi zor olan bakteriler üreyebilir ve klima ile aynı ortamda bulunan kişiler bu bakterileri veya bu küçücük hastalık yapan zararlı organizmaları solumak zorunda kalabilir. Ve akabinde bunları soluyan kişilerde üst ve alt solunum yolları enfeksiyonu gibi nice hastalıklar meydana çıkar. Sadece insan sağlığı mı hayır düzenli bakım klimanızın da uzun ömürlü olmasını sağlar. Bakımları düzenli olmaz ise verimli ısıtmaz ya da verimli soğutmaz. Antalya klima bakım noktasında oldukça hassas davranmakta ve hem sizlerin sağlığınıza önem vermekteyiz hem de klimanızı uzun vadede daha verimli çalışması için çaba ve gayret sarf etmekteyiz.

Antalya Klima Bakımı Neden Önemli?

 • Cihazın verimini yüksek tutuyoruz
 • Klima arızalarını en aza indirmekteyiz
 • Sağlığınızın bozulmaması için daha özverili bakım yapmaktayız 
 • Klimanızın uzun vadede güven içinde çalışabilmesine adeta teminat vermekteyiz.
 • Enerji tasarrufu sağlayarak daha ekonomik bir bütçeniz olması için bizler 7/24 sizinleyiz.Antalya Klima ® - Antalya Klima Servisi - Antalya Klima Tamiri - Antalya Klima Arıza - , Hemen Arayın! (0507) 058 80 00

Önemli ! : Antalya Klima olarak tescilli markamız olan ismimizin, Kullanılması durumunda kesinlikle! taviz verilmeyecektir. Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top